Chatons

Baw się z przyjaciółmi!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Zapraszam wszystkich chcących poznać wielu wspaniałych przyjaciół o wspólnych zainteresowaniach! Let~

#1 27-09-12 09:18:58

 Lethal

Administrator

Zarejestrowany: 11-08-12
Posty: 240
Punktów :   
WWW

Ogłoszenie

Chciałam jedynie oznajmić, iż przez dwa tygodnie będę rzadziej na forum. Powód? Kolega podstawił mi nogę i mam szynę gipsową na ręce XDD


Jesteśmy jak książki. Większość ludzi widzi jedynie naszą okładkę. Mniejszość czyta tylko wstęp. Wielu wierzy tylko krytykom. Nieliczni poznają naszą treść.~



Ludzie są jak książki. Nie powinno się ich oceniać po okładce. Ale kto dzisiaj ma czas na czytanie?~



Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.~



Ludzie bowiem to anioły bez skrzydeł, i to jest właśnie takie piękne, urodzić się bez skrzydeł i wyhodować je sobie.~



Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko?~

Offline

 
Administratorzy: Lethal, Fallyne, Nomagasha Moderatorzy: Luna. Poszukiwani Moderatorzy. Więcej na forum Lista Administracji i moderacji

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-gra-forum.pun.pl www.pokemon-fly.pun.pl www.l2extasy.pun.pl www.pokemonland.pun.pl www.klaps.pun.pl