Chatons

Baw się z przyjaciółmi!

Ogłoszenie

Zapraszam wszystkich chcących poznać wielu wspaniałych przyjaciół o wspólnych zainteresowaniach! Let~

#1 14-08-12 15:33:18

 Lethal

Administrator

Zarejestrowany: 11-08-12
Posty: 240
Punktów :   
WWW

Wyjazd

Witajcie. Chciałam Was poinformować, iż wyjeżdżam aż do 19.08. Za wszystko będzie odpowiedzialna Fallyn.

Założycielka forum,
Lethal.


Jesteśmy jak książki. Większość ludzi widzi jedynie naszą okładkę. Mniejszość czyta tylko wstęp. Wielu wierzy tylko krytykom. Nieliczni poznają naszą treść.~



Ludzie są jak książki. Nie powinno się ich oceniać po okładce. Ale kto dzisiaj ma czas na czytanie?~



Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.~



Ludzie bowiem to anioły bez skrzydeł, i to jest właśnie takie piękne, urodzić się bez skrzydeł i wyhodować je sobie.~



Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko?~

Offline

 
Administratorzy: Lethal, Fallyne, Nomagasha Moderatorzy: Luna. Poszukiwani Moderatorzy. Więcej na forum Lista Administracji i moderacji

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.combinestheworld.pun.pl www.poke-gra-forum.pun.pl www.pokemon-fly.pun.pl www.l2extasy.pun.pl www.klaps.pun.pl