Chatons

Baw się z przyjaciółmi!

Ogłoszenie

Zapraszam wszystkich chcących poznać wielu wspaniałych przyjaciół o wspólnych zainteresowaniach! Let~

#16 16-09-12 14:32:06

 Lethal

Administrator

Zarejestrowany: 11-08-12
Posty: 240
Punktów :   
WWW

Re: Plaża

Lethal dotarła na plażę. Rozłożyła ręcznik i położyła się. Wyciągnęła książkę z torby i zaczęła czytać.


Jesteśmy jak książki. Większość ludzi widzi jedynie naszą okładkę. Mniejszość czyta tylko wstęp. Wielu wierzy tylko krytykom. Nieliczni poznają naszą treść.~



Ludzie są jak książki. Nie powinno się ich oceniać po okładce. Ale kto dzisiaj ma czas na czytanie?~



Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.~



Ludzie bowiem to anioły bez skrzydeł, i to jest właśnie takie piękne, urodzić się bez skrzydeł i wyhodować je sobie.~



Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko?~

Offline

 

#17 16-09-12 19:24:23

Dimage

Użytkownik

Zarejestrowany: 13-08-12
Posty: 95
Punktów :   

Re: Plaża

Dimage w końcu postanowiła opuścic plażę. Spakowała gitarę do pokrowca, który zawiesiła na ramię. Wrzuciła do torby koc, wyjęła słuchawki i założyła je na uszy. Puściła muzykę, która po długiej chwili wsłuchiwania się w ciszę wydała jej się dośc głośna. Przyodziała japonki i ruszyła pod osłoną nocy gdzieś w nieznane. /zk

Offline

 

#18 17-09-12 18:15:13

 Lethal

Administrator

Zarejestrowany: 11-08-12
Posty: 240
Punktów :   
WWW

Re: Plaża

Lethal postanowiła popływać. Schowała książkę do torby, którą przykryła ręcznikiem i wskoczyła do morza. Woda była przejrzysta. Dziewczyna zanurkowała. Zdziwiła się, gdy na dnie znalazła dość spory pierścień. Wzięła go do rąk i wypłynęła na powierzchnię. Pierścień był piękny, dość z spory, z pięknym, błyszczącym, turkusowym kamieniem w środku.Wyszła z wody, wytarła pierścień i założyła go. Lśnił w słońcu. Postanowiła wrócić do domu. Schowała swoje rzeczy do torby i poszła./zk


Jesteśmy jak książki. Większość ludzi widzi jedynie naszą okładkę. Mniejszość czyta tylko wstęp. Wielu wierzy tylko krytykom. Nieliczni poznają naszą treść.~



Ludzie są jak książki. Nie powinno się ich oceniać po okładce. Ale kto dzisiaj ma czas na czytanie?~



Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie. Popełniam błędy, tracę kontrolę i jestem czasami ciężka do zniesienia. Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, gdy jestem najlepsza.~



Ludzie bowiem to anioły bez skrzydeł, i to jest właśnie takie piękne, urodzić się bez skrzydeł i wyhodować je sobie.~



Jeżeli zabałaganione biurko jest oznaką zabałaganionego umysłu, oznaką czego jest puste biurko?~

Offline

 

#19 13-10-12 17:38:29

 Gabriela

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 23-09-12
Posty: 5
Punktów :   
Zwierzaki:: Pies Dareon

Re: Plaża

Przybyła tu razem ze swoim psem. Nigdy nie była nad morzem wiec teraz gdy tu mieszka ma okazje pójść na plażę. Pies szedł przed nią z nosem utkwionym przy ziemi. No jak to psy, muszą wąchać. Wiatr powiewał rozpuszczone czarne włosy Gabi. W końcu gdy znalazła się około metr od wody odczepiła smycz od obroży, aby Dareon mógł sobie swobodnie po biegać i szła wzdłuż plaży. Ręce włożyła do kieszeni, wzrok skierowała w dół przed swoim nogami obserwując piasek. W uszach słyszała szum fal i co jakiś czas oddech psa, gdy znajdował się blisko jej nóg.

Ostatnio edytowany przez Gabriela (13-10-12 17:41:19)

Offline

 
Administratorzy: Lethal, Fallyne, Nomagasha Moderatorzy: Luna. Poszukiwani Moderatorzy. Więcej na forum Lista Administracji i moderacji

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.msg2010sum.pun.pl www.desingera.pun.pl www.happyharvest.pun.pl www.czarnobyl.pun.pl www.sosnicagliwice.pun.pl